Puchowe kurtki, to nieodłączny element zimowej garderoby. Mimo że nie są tak eleganckie, jak wełniane płaszcze, jednak komfort termiczny, jaki dają, powoduje, że chętnie po nie sięgamy. Puchowa kurtka może mieć zarówno klasyczną formę, jak i być jej dłuższą wersją o kroju szlafrokowego płaszcza. Z czym można zestawić to zimowe okrycie wierzchnie. Czy dobrze wygląda tylko w wersji sportowej, czy można zestawić ją również z eleganckimi dodatkami? Przeczytaj nasze rady i przekonaj się jak nosić puchówkę.

Kurtki puchowe z eleganckimi dodatkami

Często zastanawiamy się, czy kurtkę puchową możemy połączyć z eleganckimi dodatkami. Jeśli chcemy w siarczysty mróz, nadal wyglądał szykowanie, a jednocześnie nie przemarznąć, to kurtki puchowe w towarzystwie modnych butów, torebki i eleganckiego szala będą idealnym zimowym strojem. Moda już od dawno lubi kontrasty, więc zestawienie grubej puchówki i baleriny skórzane włoskie nikogo nie powinno zaskoczyć. To idealne połączenie, gdy przemieszczamy się samochodem i nie potrzebujemy mieć na nogach solidnych kozaków.

Zastanawiasz się jaka torebka pasuje do kurtek puchowych? Możesz postawić zarówno na kuferek do trzymania w dłoni, jak i wygodną listonoszkę, którą przewiesisz przez ciało. Luxusowe torebki w otoczeniu solidnej kurtki, to nieoczywiste i jednocześnie bardzo modne połączenie.

Puchowa kurtka w sportowej wersji

Zimowe kurtki puchowe świetnie wyglądają też ze sportowymi dodatkami. Można połączyć je z grubą, wełnianą czapką, śniegowcami i sportową torebką. Takie zestawienie pasuje nie tylko na stok narciarski lub łyżwy, ale też do miejskich przechadzek. To połączenie wygody z pewnością, że nawet długie godziny spędzone poza domem nie spowodują tego, że będzie nam za zimno. Taka propozycja może być wykorzystana zarówno podczas drogi do pracy, jak i na długi, zimowy spacer poza miastem. Bez względu na okoliczności będzie nam ciepło i wygodnie.

Jak wybrać najlepszą kurtkę puchową?

Dobra kurtka, która przede wszystkim grzeje, powinna zawierać w środku puch gęsi lub kaczy. Dzięki temu będzie ona zarówno lekka, jak i bardzo ciepła. Dobrze jeśli kurtka będzie miała regulowany kaptur, który dodatkowo osłoni nas przed wiatrem i mrozem. Kurtka w wyrazistych kolorach będzie zwracała na siebie uwagę i zagra w stylizacji pierwsze skrzypce. Nie musi być zatem tylko w klasycznym kolorze czarnym. Taką kurtkę wzbogacą dodatki takie jak buty włoskie z naturalnej skóry, które w jej towarzystwie będą wyglądały doskonale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj