Chcesz zaskoczyć kogoś bliskiego lub sprawić sobie najlepszy prezent? Sięgnij po butelkę filtrującą i odkryj pakiet korzyści płynących z tego wyjątkowego rozwiązania. Dlaczego warto? Dowiedz się więcej.

Butelka filtrująca – poznaj ją lepiej!

Dlaczego bidon na wodę może okazać się doskonałym prezentem na każdą okazję? Ponieważ to niezwykle kompleksowe rozwiązanie, które już pierwszego dnia odkryje przed tobą lub twoim najbliższym nowe możliwości. Butelka z filtrem jest lekka, trwała oraz niezwykle poręczna, dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach, a ty nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego), który usuwa zabarwienie oraz nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podnosi jej pH (alkaliczna woda sprawdzi się w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (m.in. wapń oraz magnez). Warto również zwrócić uwagę na ciekawy design butelki filtrującej, który sprawi, że szybko stanie się twoim ulubionym gadżetem (lub twoich bliskich).

Dlaczego warto po nią sięgnąć?

– zatroszczysz się nie tylko o siebie i bliskich, ale również o środowisko (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest butelkowana woda sklepowa, a co za tym idzie, będziesz EKO)

– zapewnisz sobie i bliskim wygodne rozwiązanie (smaczną filtrowaną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)

– zaoszczędzisz swój czas, pieniądze oraz siłę (w końcu uwolnisz się od kupowania zgrzewek butelkowanej wody ze sklepu, a co za tym idzie nie będziesz musiał wnosić ich do domu)

Bidon na wodę – który wybrać?

Idealnym przykładem może być butelka filtrująca Soft od polskiej marki Dafi, która jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Do dzieła:

– posiada sportowy korek, który sprawdzi się podczas aktywności

– jest wielokrotnego użytku

– posiada wygodny uchwyt

– jest dostępna aż w ośmiu ciekawych kolorach (pomarańczowy, flamingowy, makowy, limonkowy, miętowy, niebiański, wrzosowy, grafitowy)

– jeden filtr zastępuje nawet 300 półlitrowych butelek jednorazowych

– jest dostępna w trzech wygodnych pojemnościach (0,3 l, 0,5 l, 0,7 l)

Gdzie może ci się przydać butelka wielokrotnego użytku?

  • w domu
  • w pracy
  • w szkole
  • na uczelni
  • na spacerze
  • podczas wyjazdów (np. na ferie)
  • podczas aktywności

Przekonały cię powyższe argumenty i już dziś chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Bidon na wodę (m.in. w kolorze miętowym) znajdziesz na stronie sklep.dafi.pl/bidon. Wejdź, dowiedz się więcej, kup i przekonaj się, jak jedna decyzja może zmienić twoje dotychczasowe przyzwyczajenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj