Co robisz, gdy chcesz, aby Twój manicure hybrydowy był bardziej spektakularny niż zwykle? Istnieje wiele możliwości – chociażby ozdoby do paznokci, które sprawią, że nawet klasyczna stylizacja stanie się “tą wyjątkową” i wywoła efekt wow! Sklepy i hurtownie kosmetyczne oferują szeroki wybór naklejek wodnych, cyrkonii, pazłotek i innych zdobień. Przekonaj się, które ozdoby do paznokci będą dla Ciebie najlepsze i dowiedz się, jak je prawidłowo nakładać.

Najlepsze ozdoby do paznokci

Ozdoby do paznokci występują obecnie w wielu wariantach. Dzięki temu każda kobieta wybierze spośród nich najlepsze dla siebie! W jaki sposób dokonaliśmy selekcji ozdób do paznokci, jakie zaprezentujemy w tekście? Braliśmy pod uwagę przede wszystkim efekt na płytce oraz zgodność z najnowszymi trendami. Zresztą… Zobacz sama!

Naklejki wodne

Naklejki wodne to jeden z ostatnich hitów w stylizacji paznokci. Posiadają one ogrom zalet, wśród których najważniejszymi są trwałość, spektakularny efekt na płytce, a także niska cena. W sklepach i hurtowniach kosmetycznych można znaleźć je w wielu wariantach – zarówno tych bardziej stonowanych, jak i oryginalnych oraz widocznych nawet z daleka. Można je naklejać zarówno na lakier hybrydowy, jak i na paznokcie pomalowane jedynie bazą. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie!

Aplikacja naklejek wodnych

W jaki sposób nakłada się te ozdoby do paznokci? Do aplikacji naklejek wodnych potrzebujesz bazę, top coat, aceton, pęsetę, wodę, a także niewielki pędzelek.Tak, jak już wspomnieliśmy, w zależności od Twoich preferencji, możesz naklejać tę ozdobę na paznokcie pozbawione lakieru hybrydowego lub pomalowaną płytkę. Zarówno w jednym, jak i drugim wariancie będą wyglądać po prostu fantastycznie! Na początku, tuż po przygotowaniu paznokci do wykonania stylizacji, należy zaaplikować bazę, a następnie – pomalować je lakierem hybrydowym lub pozostawić “czyste”. Potem już tylko pozostaje nałożenie naklejki wodnej. Zacznij od ostrożnego usunięcia z niej folii, a następnie złap ją pęsetą i trzymaj kilka sekund w wodzie. Potem od razu rozpocznij proces dokładnego przyklejenia naklejki do płytki. Gdy już to zrobisz, pozostanie Ci tylko usunięcie kartonika. Należy robić to bardzo starannie, tak, by nie uszkodzić naklejki. Po usunięciu kartonika dociśnij naklejkę do paznokcia, zwracając szczególną uwagę na to, by nie było pod nią bąbelków powietrza. Następnie opiłuj jej końce, nie mieszczące się na płytce, a na koniec użyj jeszcze coatu, aby wykończyć stylizację.

Cyrkonie

Kolejną modną ozdobą do paznokci są cyrkonie. Wyglądają obłędnie na każdej płytce, a ich sposób aplikacji jest banalnie prosty! Cyrkonie występują w wielu wariantach i kolorach, dzięki czemu można je dopasować do każdej stylizacji hybrydowej. “Wtopione” w hybrydę, wyglądają naprawdę spektakularnie. Mimo że niektórzy utożsamiają je jedynie z większymi wyjściami, w rzeczywistości sprawdzą się również na co dzień. Wszystko zależy od tego, ile i jak się ich użyje.

Stamping

Stamping, czyli stemplowanie, to zdobienie, które zachwyciło już wiele paznokciomaniaczek. Mimo że potrzebuje się do niego relatywnie dużo produktów – lakieru do stempli, stempli oraz blaszek – zdecydowanie warto się w nie zaopatrzyć i “wyczarować” cuda na płytce. Jak przebiega proces stemplowania?

Jak stemplować paznokcie?

Jeśli chcesz móc pochwalić się pięknymi stemplami na hybrydzie, najpierw zacznij oczywiście od przygotowania płytki. Po zakończeniu wszystkich działań, nałóż na paznokcie bazę, a potem lakier hybrydowy, każdą warstwę utwardzając w lampie. W dalszej kolejności przejdź już do zdobienia płytki. Najpierw wybierz wzór, który chcesz mieć na paznokciach. Gdy już to zrobisz, pomaluj go lakierem do stempli. Potem ściągnij blaszką nadmiar produktu, by uzyskać idealne wypełnienie wzoru na płytce. Tylko wtedy stempel perfekcyjnie odbije się na płytce. Samo przyłożenie stempla powinno być bardzo precyzyjne i jednocześnie delikatne, by wzór się nie rozmazał. Masz już gotowy wzór bezpośrednio na stemplu? Pozostaje Ci już tylko przenieść go na paznokieć, odbijając go od góry w dół lub od lewej do prawej strony. Jeśli wzór pojawił Ci się również na palcu, na samym końcu przetrzyj go zmywaczem. Zanim to jednak nastąpi, po wyschnięciu lakieru pomaluj paznokcie topem, a potem utwardź je w lampie.

Pazłotko

Ostatnim zdobieniem do paznokci hybrydowych, które chcielibyśmy polecić, jest pazłotko. Nakłada się je prosto, a efekt, jaki pozwala uzyskać, wywołuje ogromne wow u każdej paznokciomaniaczki (i nie tylko)! Możesz zapytać – jak tworzyć oryginalne zdobienie pazłotkiem? Wystarczy np. rozerwać folię na strzępy i “nałożyć” ją na płytkę, na warstwę dyspersyjną topu. Oczywiście, nic nie stoi również na przeszkodzie, by tę ozdobę nałożyć na całe paznokcie – tak również wygląda spektakularnie.

Ozdoby do paznokci hybrydowych – modne i oryginalne

Mimo że znacząco się różnią, wszystkie ozdoby do paznokci hybrydowych, które opisaliśmy, łączy jednak kilka cech. Są one bardzo modne, występują w wielu wariantach, a także potrafią wywołać efekt wow. Warto przetestować je na swojej płytce, by móc cieszyć się oryginalnym manicure hybrydowym – za każdym razem innym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj