Jędrne i smukłe ciało to marzenie wielu z nas. Często jednak na marzeniach tylko się kończy. Istnieją jednak skuteczne zabiegi, które potrafią w doskonały sposób poprawić wygląd ciała. Jak sprawić, aby skóra na ciele była jędrna i sprężysta oraz pozbawiona zmarszczek? Jak na dłużej zachować jej młodość i doskonałą kondycję? Wypróbuj Laser Shape i poczuj się bardziej atrakcyjnie! Jak działa zabieg? Wyjaśniamy!

Jak działa Laser Shape?

Jest to urządzenie, które działa w 4 systemach energii. Są nimi: radiofrekwencja, laser IPL, masaż próżniowy oraz metalowe rolki. Jeśli zdecydujesz się na zabieg Laser Shape, spodziewaj się efektów ujędrnienia oraz redukcji zmarszczek. Jak to działa? Na skutek połączenia fal radiowych z laserem, dochodzi do rozgrzania tkanek w głębokiej warstwie skóry. Następnie to sprawia, że dochodzi do zwiększenia produkcji kolagenu oraz poprawy krążenia, a więc poprawy ukrwienia i jednocześnie odżywienia tkanek. Stan ten bezpośrednio przekłada się na ujędrnienie skóry i zniwelowanie zmarszczek. Jest to więc zabieg, który doskonale sprawdza się na obszarze twarzy.

Modelowanie sylwetki z Laser Shape

Kolejną zaletą tego urządzenia jest fakt, że oprócz wskazań na skórę twarzy, świetnie sprawdza się także w celu modelowania sylwetki. Jego oddziaływanie na wewnętrzne tkanki skóry wzmaga produkcję tlenu, a przez to tkanki są lepiej odżywione, natomiast tkanka tłuszczowa ulega spaleniu. Zabieg poprawia kształt określonych części ciała, ale także pozytywnie wpływa na redukcję cellulitu czy rozstępów. Dodatkowo na skutek działania pompy ssącej oraz wałka mechanicznego, zauważamy większą elastyczność i napięcie skóry. Dzięki efektowi jędrnej i zwartej skóry oraz wyszczuplenia, można bez wątpienia powiedzieć, iż Laser Shape to urządzenie, które odmieni twoje ciało!

Podczas wizyty w gabinecie

Sam zabieg jest procedurą przyjemną dla pacjenta. Podczas oddziaływania urządzenia jest odczuwalne ciepło. Bezpośrednio po nim, mogą na skórze pojawić się delikatne ślady w postaci tzw. malinek, które szybko znikają i nie są uciążliwe. Jak w większości tego rodzaju procedur, dla uzyskania pełnego efektu, należy wykonać serię zabiegów – co najmniej 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj