Perfumy to zdecydowanie więcej niż tylko ładny zapach. Pachnidła pozwalają zamanifestować swój gust i charakter, a także uzupełnić stylizację i wyróżnić się z tłumu. Niestety oryginalne perfumy to niemały wydatek. Aby zaopatrzyć w nie swoją kosmetyczkę trzeba mieć spory budżet. Okazuje się jednak, że pięknymi zapachami od największych domów mody można się skropić, nawet nie posiadając nieograniczonych środków na kosmetyki. Przy niewielkim budżecie idealnym rozwiązaniem są testery perfum. Gdzie je kupić?

Czym są testery perfum?

Testery perfum do udostępnione przez producenta testowe opakowania zapachów. Najczęściej z testerami perfum możemy spotkać się w stacjonarnych perfumeriach. Dzięki nim można wypróbować wybrany zapach na skórze i przekonać się, czy ich woń nam odpowiada. Niewielką ilość testera perfum można rozpylić na nadgarstku lub papierowym próbniku.

Jak pachną testery perfum?

Testery perfum to dokładnie takie same zapachy jak oryginalne pachnidła. Ich woń nie różni się od oryginałów ani aromatami, ani stężeniem olejków eterycznych, ani mocą zapachu. Producenci nie oszukują na testerach perfum nie tylko dlatego, że im się to zwyczajnie nie opłaca, ale i ze względu na to, że mogą zostać za to ukarani z tytułu naruszenia prawa konsumenckiego.

Z racji tego, że testery perfum pachną identycznie jak oryginały, wiele osób odwiedzając https://www.perfumeria.pl/collections/testery-perfum-damskich decyduje się na ich zakup. Zachęca ich do tego niższa cena, a nie zniechęca nawet brak pudełka. Testery od standardowych perfum tańsze są o około 20%. Dzięki temu sporo można zaoszczędzić, nie tracąc przy tym jakości zapachu.

Gdzie kupić testery perfum?

Testery perfum najłatwiej dostępne są w drogeriach internetowych. Można zamówić je, składając standardowe zamówienie, które zostanie dostarczone w przeciągu kilku dni. Perfumerie online proponują testery kultowych zapachów i największych, najbardziej pożądanych marek np. Dior, Chanel, Yves Saint Laurent, Marc Jacob i wiele innych. Trzeba jednak pamiętać, że większość z nich nie jest opakowane w oryginalny flakon, tylko w zwykłą szklaną buteleczkę bez żadnych napisów i dekoracji. Może to być uznane za wadę, przez osoby lubiące kolekcjonować efektowne opakowania markowych perfum lub szukające zapachu na prezent.

Trudniej testery perfum kupić można w drogeriach stacjonarnych. Zazwyczaj są one przez nie wykorzystywane do testowania i niedostępne w sprzedaży, a nawet jeśli to ich cena i tak jest wyższa niż w Internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj