BUTY DZ. ADIDAS AX2 K

Nowe

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

199,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BUTY DZ. ADIDAS AX2 K

Jeżeli poszukujesz butów, które sprawdzą się podczas górskich wędrówek oraz w codziennym użytkowaniu to ten model jest dla Ciebie. Materiał syntetyczny i siateczka, z których wykonana jest cholewka sprawiają, że but w pełni przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć na zewnątrz. Kształt bieżnika i składniki zastosowane do produkcji podeszwy gwarantują dobrą przyczepność praktycznie na każdym podłożu.

Informacje ogólne

Adidas to firma, która przez lata uzyskała duże zaufanie klientów. Artykuły tej istniejącej od 1924 roku marki wybierane są przez profesjonalnych sportowców a także ludzi aktywnych fizycznie. Buty Adidas to reprezentacyjny wyrób firmy, będącej największym fabrykantem butów i odzieży sportowej w Europie, a charakterystyczne potrójne wzmocnienie ze skóry zyskało status kultowego, stając się logo Adidasa oraz jednym z powszechnie rozpoznawalnych symboli na świecie.

Konstruowane z pasją buty Adidas asystują sportowcom od  igrzysk olimpijskich które odbyły się w Amsterdamie w roku 1928, a Adidas nieustająco wspomaga organizację igrzysk, zaopatrując sportowców w oprzyrządowanie, odzież i obuwie na wszystkich dużych wydarzeniach sportowych.

Wybierając buty Adidas wybierasz gwarancję jakości, solidności oraz oryginalny wygląd. Obuwie Adidas cechuje się dużą odpornością i komfortem użytkowania. Wyrabiane w wielu krojach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych przygotowywanych przez projektantów z całego świata, przy użyciu najnowszych technologii specjalności obuwniczej, zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Write a review

BUTY DZ. ADIDAS AX2 K

BUTY DZ. ADIDAS AX2 K

Write a review